Klub
1.FC Slovácko
1.FC Slovácko je klub ze Zlínského kraje (okres Uherské Hradiště). V mládeži tu působilo 90 dnešních profi hráčů, 9 z nich tu s fotbalem i začínalo. Dohromady tu odehráli 493,5 mládežnické sezóny. Dnes z nich 26 hraje v nejvyšších soutěžích.
V mládežnických soutěžích klub patří k . Dorost má mírně klesající tendenci, žáci drží stabilní výsledky.
Kdo tu působil v mládeži?
Haša Roman (1993)TJ Start Brno | 13,5 sezónyU7–U19 |
Reinberk Petr (1989)1.FC Slovácko | 13 sezónU7–U19 |
Hruška Filip (2008)1.FC Slovácko „B“ | 11,5 sezónyU8–U19 |
Cícha Martin (2008)1.FC Slovácko „B“ | 10,5 sezónyU9–U19 |
Hastík Jakub (2008)1.FC Slovácko „B“ | 10,5 sezónyU9–U19 |
Hrbáček Lukáš (2007)1.FC Slovácko „B“ | 10 sezónU10–U19 |
Řihák Adam (1999)FK Hodonín | 10 sezónU10–U19 |
Beran Michal (2000)SK Sigma Olomouc | 9,5 sezónyU9–U17, U19 |
Polášek Marek (2001)1. SK Prostějov | 9,5 sezónyU10–U19 |
Snopek Jakub (2007)1.FC Slovácko „B“ | 9,5 sezónyU10–U19 |
Kovář Matěj (2000)🇳🇱PSV Eindhoven | 9 sezónU9–U17 |
Zelina Kristián (2006)1.FC Slovácko „B“ | 9 sezónU11–U19 |
Holík Libor (1998)🇸🇰FC Spartak Trnava | 8,5 sezónyU10–U18 |
Holík Robin (1995)FK Blansko | 8,5 sezónyU11–U19 |
Jakubkovič Adam (2007)1.FC Slovácko „B“ | 8,5 sezónyU11–U19 |
Kowalczyk Tadeáš (2006)FK Třinec | 8,5 sezónyU11–U19 |
Kudela Martin (2003)SK Hanácká Slavia Kroměříž | 8,5 sezónyU11–U19 |
Novotný Lukáš (2006)1.FC Slovácko „B“ | 8,5 sezónyU11–U19 |
Bartoš Vojtěch (2002)TJ Start Brno | 8 sezónU12–U19 |
Daníček Vlastimil (1991)1.FC Slovácko | 8 sezónU12–U19 |
Fryšták Tomáš (1987)1.FC Slovácko „B“ | 8 sezónU12–U19 |
Kolařík Jan (2006)1.FC Slovácko „B“ | 8 sezónU12–U19 |
Kremr Václav (2006)1.FC Slovácko „B“ | 8 sezónU12–U19 |
Kúdela Ondřej (1987)FK Viktoria Žižkov | 8 sezónU12–U19 |
Lacko Jan (2006)MFK Chrudim | 8 sezónU11–U18 |
Machalík David (1996)FC Zlín | 8 sezónU12–U19 |
Malina Patrik (1991)FK Neratovice-Byškovice | 8 sezónU10–U17 |
Vaculík Lukáš (2010)1.FC Slovácko „B“ | 8 sezónU8–U9, U11–U17 |
Blaha Lubomír (2008)1.FC Slovácko „B“ | 7,5 sezónyU12–U19 |
Břečka Tomáš (1994)FC Zbrojovka Brno | 7,5 sezónyU12–U19 |
Droppa Lukáš (1989)1.FC Slovácko „B“ | 7,5 sezónyU9–U16 |
Lamáček Matěj (2007)FK Hodonín | 7,5 sezónyU10–U17 |
Sehnal Patrik (2007)1.FC Slovácko „B“ | 7,5 sezónyU12–U19 |
Absolon Nikola (2003)FK Hodonín | 7 sezónU13–U19 |
Trávník Michal (1994)1.FC Slovácko | 7 sezónU13–U19 |
Kulyk Martin (2007)FC Baník Ostrava „B“ | 6,5 sezónyU10–U16 |
Sadílek Lukáš (1996)AC Sparta Praha | 6,5 sezónyU11–U13, U16–U19 |
Urban Alexandr (2004)1.FC Slovácko „B“ | 6,5 sezónyU13–U19 |
Barát Daniel (2006)1.FC Slovácko | 6 sezónU14–U19 |
Gabriš Šimon (2002)SK Hranice | 6 sezónU14–U19 |
Jurásek David (2000)SK Slavia Praha | 6 sezónU10–U15 |
Kohút Michal (2000)FC Baník Ostrava | 6 sezónU14–U19 |
Sadílek Michal (1999)SK Slavia Praha | 6 sezónU11–U16 |
Severa Robert (2004)1.FC Slovácko „B“ | 6 sezónU14–U19 |
Štecha Oliver (2006)1.FC Slovácko „B“ | 6 sezónU14–U19 |
Vepřovský Vojtěch (2007)FK Hodonín | 6 sezónU12–U17 |
Kratochvíla David (2002)FK Hodonín | 5,5 sezónyU14–U19 |
Bachůrek Štěpán (2002)FC Zlín „B“ | 5 sezónU13–U17 |
Holek Martin (1989)FK Hodonín | 5 sezónU14–U18 |
Kubala Filip (1999)FC Baník Ostrava | 5 sezónU15–U19 |
Vecheta Filip (2003)FK Pardubice | 5 sezónU15–U19 |
Mlýnek Tomáš (1995)FC Fastav Vsetín | 4,5 sezónyU11–U15 |
Porč Ondřej (2002)FK Blansko | 4,5 sezónyU15–U19 |
Andres Josef (2002)TJ Start Brno | 4 sezónyU16–U19 |
Heča Milan (1991)1.FC Slovácko | 4 sezónyU16–U19 |
Kočí Aleš (2002)FC Vysočina Jihlava | 4 sezónyU16–U19 |
Obdržálek Jakub (2005)TJ UNIE Hlubina | 4 sezónyU8–U10, U12 |
Pernica Libor (2000)FK Hodonín | 4 sezónyU15–U19 |
Simerský Dominik (1992)FC Baník Ostrava „B“ | 4 sezónyU12–U15 |
Valík Pavel (2004)FK SK Polanka nad Odrou | 4 sezónyU16–U19 |
Bernatík Lukáš (2008)1.FC Slovácko „B“ | 3,5 sezónyU16–U19 |
Břečka Štěpán (2004)FK Hodonín | 3,5 sezónyU16–U19 |
Kolařík Vojtěch (2008)1.FC Slovácko „B“ | 3,5 sezónyU14–U19 |
Novák Filip (1998)TJ Start Brno | 3,5 sezónyU11–U15 |
Borek Jiří (2002)SK Artis Brno | 3 sezónyU17–U19 |
Pak Vojtěch (2002)FK Frýdek-Místek | 3 sezónyU17–U19 |
Rezek Jakub (1998)SFC Opava | 3 sezónyU17–U19 |
Uhrovič Martin (2008)1.FC Slovácko „B“ | 3 sezónyU16–U19 |
Kalabus Maxim (2007)FK Mladá Boleslav „B“ | 2,5 sezónyU16–U17, U19 |
Lašák Marek (2007)1.FC Slovácko „B“ | 2,5 sezónyU17–U19 |
Obal Rudolf (2008)FK Admira Praha | 2,5 sezónyU11–U12, U15 |
Ambros Lukáš (2004)🇵🇱Górnik Zabrze | 2 sezónyU12–U13 |
Beran Štěpán (2004)FC Sellier & Bellot Vlašim | 2 sezónyU12–U13 |
Vincour Tomáš (2001)FK Hodonín | 2 sezónyU14–U15, U19 |
Zedníček Martin (2001)TJ Start Brno | 2 sezónyU17–U19 |
Zlatkovský Lukáš (2007)1.FC Slovácko „B“ | 2 sezónyU18–U19 |
Dvouletý Adam (2010)1.FC Slovácko „B“ | 1,5 sezónyU16–U17 |
Havlík Marek (1995)1.FC Slovácko | 1,5 sezónyU18–U19 |
Trmal Matouš (1998)FK Teplice | 1,5 sezónyU18–U19 |
Hellebrand Patrik (1999)🇵🇱Górnik Zabrze | 1 sezónaU19 |
Juroška Pavel (2001)1.FC Slovácko | 1 sezónaU19 |
Švach Marek (2004)FC Zlín „B“ | 1 sezónaU12 |
Tischler Emil (1998)SK Dynamo České Budějovice | 1 sezónaU19 |
Buchvaldek Tomáš (2002)🇸🇰MFK Ružomberok | 0,5 sezónyU17 |
Hausknecht Marek (2001)SK Uničov | 0,5 sezónyU17 |
Holásek Daniel (2004)1.FC Slovácko „B“ | 0,5 sezónyU19 |
Kadlec Štěpán (2008)FC Vysočina Jihlava | 0,5 sezónyU19 |
Kopr Tomáš (2005)1.FC Slovácko „B“ | 0,5 sezónyU19 |
Srubek Jaromír (2000)SFC Opava | 0,5 sezónyU19 |
Vychodil Jan (2005)FC Zbrojovka Brno „B“ | 0,5 sezónyU19 |
Odkud přišli a kam odešli?
Jak si klub vede v soutěžích mládeže?
Kategorie | Známka | Skóre | V nejvyšší soutěži | Trend |
|---|---|---|---|---|
| Dorost U19 | B,republiková špička | 81,1 % | 10 / 10 sezón | klesající (−7,6 b.) |
| Žáci U15 | B,republiková špička | 79,4 % | 10 / 10 sezón | stabilní (−3,2 b.) |
Jak se týmům dařilo v jednotlivých sezónách?
Žáci a dorost klubu podle republikového percentilu
- Dorost U19
- Žáci U15
Jak to počítáme?
Percentil převádí umístění týmu v sezóně na stupnici celé republiky, kde první místo v nejvyšší soutěži odpovídá téměř 100 %. Žáci a dorost mají trochu odlišnou strukturu soutěží, která se navíc v průběhu let měnila. Proto lze mezi kluby porovnávat žáky se žáky a dorost s dorostem, nikoli percentil žáků proti dorostu téhož klubu. Mezera v čáře grafu znamená, že klub v sezóně ve sledovaných soutěžích nehrál. Sezóna 2020/21 v grafu chybí, protože se soutěže nedohrály. Výpočet podrobněji popisuje metodika.
Ukázat na mapě
Do souhrnů se počítají čeští hráči ze soupisek a statistik sledovaných soutěží sezóny 2025/26. Data hráčů jsou aktuální k 22. 7. 2026. Víc o datech a výpočtech najdete v metodice.