Klub
FC Zlín
FC Zlín je klub ze Zlínského kraje (okres Zlín). V mládeži tu působilo 82 dnešních profi hráčů, 29 z nich tu s fotbalem i začínalo. Dohromady tu odehráli 623,5 mládežnické sezóny. Dnes z nich 22 hraje v nejvyšších soutěžích.
V mládežnických soutěžích klub patří k a má stoupající tendenci.
Kdo tu působil v mládeži?
Hrdlička Lukáš (2001)1. SK Prostějov | 13,5 sezónyU7–U19 |
Hartman Matyáš (2003)FC Zlín „B“ | 13 sezónU7–U19 |
Cedidla Martin (2001)FK Jablonec | 12,5 sezónyU7–U19 |
Hubáček Dominik (2007)FC Zlín „B“ | 12,5 sezónyU7–U19 |
Slaměna Patrik (2000)FK Třinec | 12,5 sezónyU7–U19 |
Slezák Erik (2003)FC Fastav Vsetín | 12,5 sezónyU7–U19 |
Slovák Tobiáš (2001)TJ Start Brno | 12,5 sezónyU7–U19 |
Bužek Alexandr (2004)MFK Karviná | 12 sezónU8–U19 |
Hellebrand Jan (2002)FC Zbrojovka Brno „B“ | 12 sezónU8–U19 |
Lehký Filip (2002)FK Mladá Boleslav | 12 sezónU8–U19 |
Slončík Tom (2004)FC Hradec Králové | 12 sezónU8–U19 |
Tkáč David (2002)SK Sigma Olomouc | 12 sezónU8–U19 |
Tureček Miroslav (1998)SK Kladno | 12 sezónU8–U19 |
Husták Petr (2006)Bohemians Praha 1905 „B“ | 11,5 sezónyU8–U19 |
Jasenský Adam (1992)SK Hranice | 11,5 sezónyU7–U14, U16–U19 |
Tomaštík Marek (2006)FC Zlín „B“ | 11,5 sezónyU8–U19 |
Hellebrand Patrik (1999)🇵🇱Górnik Zabrze | 11 sezónU8–U18 |
Hellebrand Tomáš (2007)FC Zlín „B“ | 11 sezónU9–U19 |
Čelůstka Tomáš (1991)SK Hanácká Slavia Kroměříž | 10,5 sezónyU7–U10, U13–U19 |
Dostál Jakub (1996)SK Hanácká Slavia Kroměříž | 10,5 sezónyU9–U19 |
Hvozdenský Richard (2006)FC Zlín „B“ | 10,5 sezónyU9–U19 |
Brázda Michael (2007)FC Zlín „B“ | 10 sezónU10–U19 |
Dostál Stanislav (1991)FC Zlín | 10 sezónU9–U11, U13–U19 |
Hrdlička Adam (2008)FC Zlín „B“ | 10 sezónU8–U11, U13–U19 |
Kolář Jakub (2000)FC Zlín | 10 sezónU10–U19 |
Číž Adam (2007)FC Zlín „B“ | 9,5 sezónyU10–U19 |
Polášek Šimon (2004)1. SK Prostějov | 9,5 sezónyU10–U19 |
Průcha Štěpán (2005)FC Zlín „B“ | 9,5 sezónyU10–U19 |
Řezníček Patrik (2007)FC Fastav Vsetín | 9,5 sezónyU10–U19 |
Bránecký Lukáš (2006)FC Zlín „B“ | 9 sezónU11–U19 |
Holík Lukáš (1992)SK Hanácká Slavia Kroměříž | 9 sezónU9–U14, U16–U19 |
Hönig Petr (2004)FC Zlín „B“ | 9 sezónU11–U19 |
Jugas Jakub (1992)FC Zlín | 9 sezónU11–U19 |
Kaňok Michael (2006)FC Zlín „B“ | 9 sezónU11–U19 |
Kuneta Tomáš (2006)FC Hlučín | 9 sezónU9–U16, U18–U19 |
Macek Roman (1997)FK Mladá Boleslav | 9 sezónU8–U16 |
Mlýnek Martin (1997)FC Fastav Vsetín | 9 sezónU11–U19 |
Mlýnek Vít (1997)FC Fastav Vsetín | 9 sezónU11–U19 |
Ondroušek Jakub (2006)FC Zlín „B“ | 9 sezónU11–U19 |
Poznar Tomáš (1988)FC Zlín | 9 sezónU10–U13, U15–U19 |
Štěpánek Filip (1999)FC Zbrojovka Brno „B“ | 9 sezónU11–U19 |
Ulrych Vojtěch (2006)FC Zlín „B“ | 9 sezónU11–U19 |
Veselý David (2009)SK Slavia Praha „C“ | 9 sezónU8–U17 |
Tesař Martin (2006)FC Zlín „B“ | 8,5 sezónyU11–U19 |
Bartolomeu Robert (1993)SK Hanácká Slavia Kroměříž | 8 sezónU12–U19 |
Grygera David (2005)FC Zlín „B“ | 8 sezónU12–U19 |
Pacík Martin (2006)FC Zlín „B“ | 8 sezónU12–U19 |
Švach Marek (2004)FC Zlín „B“ | 8 sezónU11, U13–U19 |
Dulík David (1994)FC Fastav Vsetín | 7,5 sezónyU12–U19 |
Nečas Martin (1998)FK Hodonín | 7,5 sezónyU12–U19 |
Slončík Šimon (2007)SK Slavia Praha „B“ | 7,5 sezónyU7–U14 |
Ovesný Radek (2004)SK Hanácká Slavia Kroměříž | 7 sezónU13–U19 |
Jura Filip (2002)FC Fastav Vsetín | 6,5 sezónyU13–U19 |
Číž Adam (2003)FC Zlín „B“ | 6 sezónU14–U19 |
Strachoň Ondřej (2001)FC Fastav Vsetín | 6 sezónU14–U19 |
Gerža Patrik (2000)FC Fastav Vsetín | 5,5 sezónyU14–U19 |
Kulíšek Patrik (2003)SK Hanácká Slavia Kroměříž | 5,5 sezónyU14–U19 |
Adamuška Jiří (1993)FK Třinec | 5 sezónU15–U19 |
Zavadil Petr (1994)SK Hanácká Slavia Kroměříž | 5 sezónU15–U19 |
Koňařík Jiří (2007)FC Fastav Vsetín | 4,5 sezónyU15–U19 |
Číž Lumír (2000)MFK Chrudim | 4 sezónyU16–U19 |
Dorňák Filip (2006)FC Zlín „B“ | 4 sezónyU16–U19 |
Erban Matěj (2007)FC Zlín „B“ | 4 sezónyU16–U19 |
Fojtů Tomáš (2003)FC Zlín „B“ | 4 sezónyU16–U19 |
Kopečný Miloš (1993)FC Zlín | 4 sezónyU16–U19 |
Novák Filip (1999)Sokol Hostouň | 4 sezónyU15, U17–U19 |
Dobeš Adam (2006)FC Fastav Vsetín | 3,5 sezónyU16–U19 |
Nevěřil Jakub Jan (2006)FC Zlín „B“ | 3,5 sezónyU16–U19 |
Bačo Ondřej (1996)🇮🇱Ironi Tiberias FC | 3 sezónyU16–U19 |
Bětík Radim (2007)FC Zlín „B“ | 3 sezónyU17–U19 |
Štefan Jiří (2006)FC Zlín „B“ | 3 sezónyU17–U19 |
Holek Martin (1989)FK Hodonín | 2,5 sezónyU11–U13 |
Koňařík Robert (2007)FC Zlín „B“ | 2,5 sezónyU17–U19 |
Bahounek Adam (1996)FC Fastav Vsetín | 2 sezónyU13–U14 |
Bachůrek Štěpán (2002)FC Zlín „B“ | 2 sezónyU18–U19 |
Kowalczyk Tadeáš (2006)FK Třinec | 1,5 sezónyU9–U10 |
Krůpa Jan (2008)FC Zlín „B“ | 1,5 sezónyU18–U19 |
Rezek Jakub (1998)SFC Opava | 1,5 sezónyU12–U13 |
Komárek Denis (2006)SK Hranice | 1 sezónaU18 |
Novák Filip (1990)FK Jablonec | 1 sezónaU19 |
Dobeš Jan (1998)FC Fastav Vsetín | 0,5 sezónyU13 |
Zemánek Michael (2007)FC Zlín „B“ | 0,5 sezónyU19 |
Odkud přišli a kam odešli?
Jak si klub vede v soutěžích mládeže?
Kategorie | Známka | Skóre | V nejvyšší soutěži | Trend |
|---|---|---|---|---|
| Dorost U19 | B,republiková špička | 82,8 % | 10 / 10 sezón | stoupající (+4,3 b.) |
| Žáci U15 | B,republiková špička | 76,7 % | 10 / 10 sezón | stoupající (+17,1 b.) |
Jak se týmům dařilo v jednotlivých sezónách?
Žáci a dorost klubu podle republikového percentilu
- Dorost U19
- Žáci U15
Jak to počítáme?
Percentil převádí umístění týmu v sezóně na stupnici celé republiky, kde první místo v nejvyšší soutěži odpovídá téměř 100 %. Žáci a dorost mají trochu odlišnou strukturu soutěží, která se navíc v průběhu let měnila. Proto lze mezi kluby porovnávat žáky se žáky a dorost s dorostem, nikoli percentil žáků proti dorostu téhož klubu. Mezera v čáře grafu znamená, že klub v sezóně ve sledovaných soutěžích nehrál. Sezóna 2020/21 v grafu chybí, protože se soutěže nedohrály. Výpočet podrobněji popisuje metodika.
Ukázat na mapě
Do souhrnů se počítají čeští hráči ze soupisek a statistik sledovaných soutěží sezóny 2025/26. Data hráčů jsou aktuální k 22. 7. 2026. Víc o datech a výpočtech najdete v metodice.