Klub
FC Zbrojovka Brno
FC Zbrojovka Brno je klub z Jihomoravského kraje (okres Brno-město). V mládeži tu působilo 125 dnešních profi hráčů, 26 z nich tu s fotbalem i začínalo. Dohromady tu odehráli 773 mládežnických sezón. Dnes z nich 21 hraje v nejvyšších soutěžích.
V mládežnických soutěžích klub patří mezi . Dorost má mírně klesající tendenci, žáci drží stabilní výsledky.
Kdo tu působil v mládeži?
Ferlay Ruben (2008)FC Zbrojovka Brno „B“ | 13 sezónU7–U19 |
Jambor David (2003)MFK Chrudim | 13 sezónU7–U19 |
Kučera Jakub (1997)FC Hradec Králové | 13 sezónU7–U19 |
Jambor Dan (1999)FK Hodonín | 12,5 sezónyU7–U19 |
Moučka David (1999)SK Hanácká Slavia Kroměříž | 12,5 sezónyU7–U19 |
Svoboda Marek (1999)SFK Vrchovina Nové Město na Moravě | 12,5 sezónyU7–U18 |
Šlapanský Ondřej (2004)FC Zbrojovka Brno „B“ | 12,5 sezónyU7–U19 |
Švancara Daniel (2007)FC Zbrojovka Brno „B“ | 12,5 sezónyU7–U19 |
Hajnovič Filip (2006)TJ Start Brno | 12 sezónU8–U19 |
Hložánek Martin (2006)FC Zbrojovka Brno „B“ | 12 sezónU8–U19 |
Hložánek Michal (2006)FC Zbrojovka Brno „B“ | 12 sezónU8–U19 |
Hlucháň Filip (2004)TJ Start Brno | 11,5 sezónyU8–U19 |
Mareček Lukáš (1990)FK Teplice | 11,5 sezónyU8–U19 |
Praks Tomáš (1996)TJ Start Brno | 11,5 sezónyU7–U17, U19 |
Aldin Ibrahim (2002)SK Hanácká Slavia Kroměříž | 11 sezónU9–U19 |
Hublík Oliver (2007)FC Zbrojovka Brno „B“ | 11 sezónU8, U10–U19 |
Mach Marek (2000)SK Hanácká Slavia Kroměříž | 11 sezónU9–U19 |
Krejčí Filip (2006)FK Blansko | 10,5 sezónyU9–U19 |
Pachlopník Ondřej (2000)FC Zbrojovka Brno „B“ | 10 sezónU10–U19 |
Sedlák Martin (2000)FK Hodonín | 10 sezónU10–U19 |
Sedlo Martin (1995)FK Blansko | 10 sezónU10–U19 |
Souček Marek (2007)FC Zbrojovka Brno „B“ | 10 sezónU10–U19 |
Večeřa Filip (2006)SK Hanácká Slavia Kroměříž | 10 sezónU10–U19 |
Bečva Štěpán (2006)FC Zbrojovka Brno „B“ | 9,5 sezónyU10–U19 |
Klíma Daniel (2008)FC Zbrojovka Brno „B“ | 9,5 sezónyU10–U19 |
Kamenský Miroslav (2001)FK Blansko | 9 sezónU10–U19 |
Konečný Štěpán (2007)FC Zbrojovka Brno „B“ | 9 sezónU11–U19 |
Polák Daniel (2006)FC Zbrojovka Brno „B“ | 9 sezónU11–U19 |
Růsek Antonín (1999)FK Jablonec | 9 sezónU10–U18 |
Holásek Daniel (2004)1.FC Slovácko „B“ | 8,5 sezónyU11–U19 |
Kučera Pavel (2005)FC Zbrojovka Brno „B“ | 8,5 sezónyU10, U12–U19 |
Pantok Tomáš (2005)SK Hranice | 8,5 sezónyU10–U18 |
Stejskal Adam (2002)🇦🇹WSG Tirol | 8,5 sezónyU7–U11, U14–U16 |
Šural Jakub (1996)FC Zbrojovka Brno „B“ | 8,5 sezónyU11–U19 |
Vychodil Jan (2005)FC Zbrojovka Brno „B“ | 8,5 sezónyU11–U19 |
Černý Martin (2005)FC Zbrojovka Brno „B“ | 8 sezónU12–U19 |
Kříž Dominik (1999)SK Hanácká Slavia Kroměříž | 8 sezónU10–U14, U16–U19 |
Mezník Albert (2007)FC Zbrojovka Brno „B“ | 8 sezónU12–U19 |
Pachl Marek (2007)FC Zbrojovka Brno „B“ | 8 sezónU12–U19 |
Jelínek Dominik (2008)FC Zbrojovka Brno „B“ | 7,5 sezónyU12–U19 |
Kopr Tomáš (2005)1.FC Slovácko „B“ | 7,5 sezónyU12–U19 |
Lacík Barnabáš (2002)SFC Opava | 7,5 sezónyU12–U19 |
Polášek David (2006)FC Zbrojovka Brno „B“ | 7,5 sezónyU8–U10, U15–U19 |
Adamec Radek (2003)FK Blansko | 7 sezónU13–U19 |
Černín Jakub (1999)FC Zlín | 7 sezónU13–U19 |
Hnilica Matyáš (2008)TJ Start Brno | 7 sezónU10–U18 |
Kocůrek Filip (2003)FK Blansko | 7 sezónU13–U19 |
Rudyk David (2000)FK Blansko | 7 sezónU10–U16 |
Strnad Damián (2004)FC Zbrojovka Brno „B“ | 7 sezónU13–U19 |
Šimeček Filip (2003)SK Kladno | 7 sezónU9–U15 |
Tauš Martin (2006)SK Artis Brno | 7 sezónU10–U16 |
Ulbrich Tom (1998)FC Zlín | 7 sezónU12–U19 |
Novák Jan (2005)FK Pardubice „B“ | 6,5 sezónyU10–U16 |
Smékal Martin (2007)FC Zbrojovka Brno „B“ | 6,5 sezónyU13–U19 |
Smrčka Filip (1999)FK Blansko | 6,5 sezónyU7, U12–U17 |
Srb Tomáš (2005)TJ Start Brno | 6,5 sezónyU12–U18 |
Valenta Adam (2008)FC Zbrojovka Brno „B“ | 6,5 sezónyU13–U19 |
Viktorin Štěpán (2006)FC Zbrojovka Brno „B“ | 6,5 sezónyU10, U14–U19 |
Čejka František (2005)FK Blansko | 6 sezónU12, U14–U18 |
Džupenjuk Dmytro Pavlovyč (2003)FK Blansko | 6 sezónU7–U12 |
Moučka Matyáš (2006)FC Baník Ostrava „B“ | 6 sezónU8–U13 |
Peřina Viktor (2007)FC Zbrojovka Brno „B“ | 6 sezónU14–U19 |
Šedivý Ondřej (2002)FK Blansko | 6 sezónU14–U19 |
Šmíd Vojta (2001)FC Zbrojovka Brno „B“ | 6 sezónU14–U19 |
Špelda Adam (2003)FK Blansko | 6 sezónU14–U19 |
Štecha Oliver (2006)1.FC Slovácko „B“ | 6 sezónU8–U13 |
Volný Patrik (2006)FC Zbrojovka Brno „B“ | 6 sezónU14–U19 |
Floder Jiří (1997)FK Mladá Boleslav | 5,5 sezónyU13–U14, U16–U19 |
Kostelný Kryštof (2008)FC Zbrojovka Brno „B“ | 5,5 sezónyU14–U19 |
Endl Lukáš (2003)MFK Karviná „B“ | 5 sezónU15–U19 |
Hrazdíra Matěj (2007)FC Zbrojovka Brno „B“ | 5 sezónU15–U19 |
Lutonský Milan (1993)1. SK Prostějov | 5 sezónU15–U19 |
Papež Martin (2000)TJ Start Brno | 5 sezónU15–U19 |
Toman Zdeněk (2005)SK Hanácká Slavia Kroměříž | 5 sezónU15–U19 |
Vit Benjamín (2003)FC Zbrojovka Brno „B“ | 5 sezónU15–U19 |
Zádrapa Jan (1993)TJ Start Brno | 5 sezónU15–U19 |
Zikl Martin (1999)FK Blansko | 5 sezónU11, U16–U19 |
Žalud Šimon (2001)FK Blansko | 5 sezónU15–U19 |
Bojanovský David (2004)TJ Start Brno | 4,5 sezónyU8–U12 |
Fila Daniel (2002)🇮🇹Venezia FC | 4,5 sezónyU15–U19 |
Staněk Lukáš (2009)FC Zbrojovka Brno „B“ | 4,5 sezónyU14–U18 |
Albrecht Adam (2007)TJ Start Brno | 4 sezónyU13–U16 |
Hamza Jiří (2005)1.FC Slovácko „B“ | 4 sezónyU16–U19 |
Hladký Václav (1990)🏴Burnley FC | 4 sezónyU16–U19 |
Hradil Vladislav (2006)FC Zbrojovka Brno „B“ | 4 sezónyU16–U19 |
Král Alex (1998)🇩🇪1. FC Union Berlin | 4 sezónyU10–U14 |
Peška Dominik (2001)TJ Start Brno | 4 sezónyU13, U17–U19 |
Pragr Oldřich (2003)FC Zbrojovka Brno „B“ | 4 sezónyU16–U19 |
Simerský Dominik (1992)FC Baník Ostrava „B“ | 4 sezónyU16–U19 |
Ševčík Michal (2002)FK Mladá Boleslav | 4 sezónyU15–U19 |
Toman Lukáš (2007)FC Zbrojovka Brno „B“ | 4 sezónyU16–U19 |
Vizingr Vojtěch (2007)TJ Start Brno | 4 sezónyU14–U17 |
Voslář Filip (2005)TJ Start Brno | 4 sezónyU8–U11 |
Janošek Dominik (1998)SK Sigma Olomouc | 3,5 sezónyU16–U19 |
Jurásek David (2000)SK Slavia Praha | 3,5 sezónyU16–U19 |
Sedlák Jan (1994)SK Artis Brno | 3,5 sezónyU16–U19 |
Sehnal Jakub (2008)TJ Start Brno | 3,5 sezónyU7–U10 |
Vorlický Lukáš (2002)SK Slavia Praha | 3,5 sezónyU13–U16 |
Zlatkovský Lukáš (2007)1.FC Slovácko „B“ | 3,5 sezónyU11–U14 |
Kašík Richard (2007)SK Artis Brno | 3 sezónyU14–U16 |
Kousal David (2006)TJ Start Brno | 3 sezónyU8–U10 |
Kříž Lukáš (2005)FC Zbrojovka Brno „B“ | 3 sezónyU17–U19 |
Nejezchleb Filip (2006)TJ Start Brno | 3 sezónyU8–U9, U12–U13 |
Prodělal Ondřej (2005)FC Zbrojovka Brno „B“ | 3 sezónyU17–U19 |
Rogožan Lukáš (1999)TJ Start Brno | 3 sezónyU16–U19 |
Stryk Jan Tobias (2005)SK Uničov | 3 sezónyU8–U10 |
Janoščín Jiří (1992)SFC Opava | 2,5 sezónyU17–U19 |
Němec Petr (2001)TJ Start Brno | 2,5 sezónyU17–U19 |
Zahradníček Jakub (2008)TJ Start Brno | 2,5 sezónyU7–U9 |
Sokol Pavel (1996)1. SK Prostějov | 2 sezónyU17, U19 |
Šíp Petr (1986)FK Blansko | 2 sezónyU18–U19 |
Veselý Zdeněk (2000)FK Blansko | 2 sezónyU12–U13 |
Stronati Patrizio (1994)🇭🇺Puskás Akadémia FC | 1,5 sezónyU17–U18 |
Brzobohatý Tomáš (2005)TJ Start Brno | 1 sezónaU14 |
Fulnek Jakub (1994)SK Artis Brno | 1 sezónaU17 |
Haminger Vojtěch (2006)FC Zbrojovka Brno „B“ | 1 sezónaU19 |
Málek Jaroslav (1991)FK Příbram | 1 sezónaU13 |
Smejkal Tomáš (1998)🇸🇰MFK Skalica | 1 sezónaU7 |
Žák Filip (1995)SK Hanácká Slavia Kroměříž | 1 sezónaU15 |
Ferlay Matyáš (2003)FK Blansko | 0,5 sezónyU16 |
Gaszczyk Pavel (2005)FK Dukla Praha „B“ | 0,5 sezónyU19 |
Hamrle Lukáš (2005)FK Blansko | 0,5 sezónyU14 |
Hložek Adam (2002)🇩🇪TSG Hoffenheim | 0,5 sezónyU11 |
Moll Eduard (2005)FK Blansko | 0,5 sezónyU17 |
Saal Lukas (2006)SK Hanácká Slavia Kroměříž | 0,5 sezónyU19 |
Odkud přišli a kam odešli?
Jak si klub vede v soutěžích mládeže?
Kategorie | Známka | Skóre | V nejvyšší soutěži | Trend |
|---|---|---|---|---|
| Dorost U19 | A,elitní akademie | 91,3 % | 10 / 10 sezón | klesající (−5,6 b.) |
| Žáci U15 | A,elitní akademie | 94,1 % | 10 / 10 sezón | stabilní (+2,9 b.) |
Jak se týmům dařilo v jednotlivých sezónách?
Žáci a dorost klubu podle republikového percentilu
- Dorost U19
- Žáci U15
Jak to počítáme?
Percentil převádí umístění týmu v sezóně na stupnici celé republiky, kde první místo v nejvyšší soutěži odpovídá téměř 100 %. Žáci a dorost mají trochu odlišnou strukturu soutěží, která se navíc v průběhu let měnila. Proto lze mezi kluby porovnávat žáky se žáky a dorost s dorostem, nikoli percentil žáků proti dorostu téhož klubu. Mezera v čáře grafu znamená, že klub v sezóně ve sledovaných soutěžích nehrál. Sezóna 2020/21 v grafu chybí, protože se soutěže nedohrály. Výpočet podrobněji popisuje metodika.
Ukázat na mapě
Do souhrnů se počítají čeští hráči ze soupisek a statistik sledovaných soutěží sezóny 2025/26. Data hráčů jsou aktuální k 22. 7. 2026. Víc o datech a výpočtech najdete v metodice.