Klub
FC Viktoria Plzeň
FC Viktoria Plzeň je klub z Plzeňského kraje (okres Plzeň-město). V mládeži tu působilo 125 dnešních profi hráčů, 27 z nich tu s fotbalem i začínalo. Dohromady tu odehráli 804 mládežnických sezón. Dnes z nich 24 hraje v nejvyšších soutěžích.
V mládežnických soutěžích klub patří mezi . Dorost drží stabilní výsledky, žáci mají stoupající tendenci.
Kdo tu působil v mládeži?
Petr Martin (1999)FK Králův Dvůr | 13,5 sezónyU7–U19 |
Darida Vladimír (1990)FC Hradec Králové | 13 sezónU7–U19 |
Míka Václav (2000)🇸🇰1. FC Tatran Prešov | 13 sezónU7–U19 |
Hacaperka Matěj (2008)FC Viktoria Plzeň „B“ | 12,5 sezónyU7–U19 |
Kopřiva Jakub (1998)FK Baník Most - Souš | 12,5 sezónyU7–U19 |
Matějka Lukáš (1997)FC Silon Táborsko | 12,5 sezónyU7–U19 |
Rádl Jaroslav (2004)TJ Slovan Velvary | 12,5 sezónyU7–U19 |
Šádek Ondřej (2007)FC Viktoria Plzeň „B“ | 12,5 sezónyU7–U19 |
Beránek Adam (1991)TJ Slovan Velvary | 12 sezónU7–U19 |
Čihák Filip (1999)FC Hradec Králové | 12 sezónU8–U19 |
Novák Adam (2008)FC Viktoria Plzeň „B“ | 12 sezónU7–U19 |
Růžička Filip (2007)FC Viktoria Plzeň „B“ | 12 sezónU8–U19 |
Růžička Ondřej (2007)FC Viktoria Plzeň „B“ | 12 sezónU8–U19 |
Vais Jonáš (1999)TJ Jiskra Domažlice | 11,5 sezónyU8–U19 |
Gaszczyk Pavel (2005)FK Dukla Praha „B“ | 10,5 sezónyU9–U19 |
Chalupa Jakub (2006)FC Viktoria Plzeň „B“ | 10,5 sezónyU9–U19 |
Krátký Kryštof (2002)FK Králův Dvůr | 10,5 sezónyU9–U19 |
Suchý Daniel (2005)FC Viktoria Plzeň „B“ | 10,5 sezónyU9–U19 |
Zarzycký Alex (2004)FC Viktoria Plzeň „B“ | 10,5 sezónyU8–U12, U14–U19 |
Honomichl Matěj (2006)FC Viktoria Plzeň „B“ | 10 sezónU10–U19 |
Hradecký Dominik (1994)FK Králův Dvůr | 10 sezónU10–U19 |
Jedlička Tomáš (2003)FK Dukla Praha | 10 sezónU10–U19 |
Kodýdek Matyáš (2001)TJ Jiskra Domažlice | 10 sezónU10–U19 |
Kubrycht Matyáš (2007)FC Viktoria Plzeň „B“ | 10 sezónU10–U19 |
Pešek Adam (2002)FC Vysočina Jihlava | 10 sezónU10–U19 |
Sutr Jan (2006)FC Slovan Liberec „B“ | 10 sezónU10–U19 |
Toman David (2006)FC Viktoria Plzeň „B“ | 10 sezónU10–U19 |
Kotlařík Štěpán (2009)FC Viktoria Plzeň „B“ | 9,5 sezónyU9–U18 |
Nedvěd Marek (2003)FK Loko Praha | 9,5 sezónyU7–U16 |
Planeta Šimon (2003)FC Písek | 9,5 sezónyU10–U19 |
Arzberger Tomáš (1999)FC Písek | 9 sezónU11–U19 |
Hašek Pavel (2005)FK Příbram „B“ | 9 sezónU9–U10, U12–U19 |
Nový Lukáš (1990)SK Petřín Plzeň | 9 sezónU11–U19 |
Paidar Zbyněk (2006)FC Viktoria Plzeň „B“ | 9 sezónU10, U12–U19 |
Procházka Václav (1984)TJ Jiskra Domažlice | 8,5 sezónyU11–U19 |
Dvořák Pavel (2005)TJ Jiskra Domažlice | 8 sezónU12–U19 |
Falout Petr (2004)TJ Jiskra Domažlice | 8 sezónU12–U19 |
Mandous Aleš (1992)FK Mladá Boleslav | 8 sezónU11–U15, U17–U19 |
Šilhavý Matyáš (2007)FC Viktoria Plzeň „B“ | 8 sezónU12–U19 |
Šneberger Antonín (2007)FC Viktoria Plzeň „B“ | 8 sezónU12–U19 |
Šot Martin (2005)FC Viktoria Plzeň „B“ | 8 sezónU12–U19 |
Štauber Adam (2004)SK Sokol Brozany | 8 sezónU12–U19 |
Vanc Martin (2003)SK Petřín Plzeň | 8 sezónU10–U17 |
Zajíček Petr (2000)SK Petřín Plzeň | 8 sezónU10–U17 |
Červený Filip (2005)TJ Jiskra Domažlice | 7,5 sezónyU12–U19 |
Panoš Jiří Maxim (2007)FC Viktoria Plzeň | 7,5 sezónyU12–U19 |
Rychnovský Martin (1998)TJ Jiskra Domažlice | 7,5 sezónyU12–U19 |
Šulc Pavel (2000)🇫🇷Olympique Lyonnais | 7,5 sezónyU12–U19 |
Daněk Dominik (2004)TJ Jiskra Domažlice | 7 sezónU11–U14, U16, U18–U19 |
Doubek Martin (2004)FC Viktoria Plzeň „B“ | 7 sezónU13–U19 |
Dvořák František (1992)TJ Jiskra Domažlice | 7 sezónU13–U19 |
Heller David (2000)SK Petřín Plzeň | 7 sezónU11–U17 |
Koželuh Josef (2002)FC Slovan Liberec | 7 sezónU13–U19 |
Linhart Lukáš (2008)FC Viktoria Plzeň „B“ | 7 sezónU12–U19 |
Vaněček David (1991)FK Motorlet Praha | 7 sezónU13–U19 |
Piroch Jiří (1995)🇵🇱Odra Opole | 6,5 sezónyU12–U13, U15–U19 |
Šiman Jakub (1995)Bohemians Praha 1905 „B“ | 6,5 sezónyU13–U19 |
Brych Lukáš (1994)TJ Jiskra Domažlice | 6 sezónU14–U19 |
Büchner Radek (2007)FC Viktoria Plzeň „B“ | 6 sezónU14–U19 |
Fišer Dominik (2001)FC Viktoria Plzeň „B“ | 6 sezónU14–U19 |
Krůta Milan (2003)SK Petřín Plzeň | 6 sezónU14–U19 |
Maxa Lukáš (2003)SK Petřín Plzeň | 6 sezónU8–U13 |
Medveděv Jurij (1996)🇸🇰1. FC Tatran Prešov | 6 sezónU14–U19 |
Petr Ondřej (2005)SK Petřín Plzeň | 6 sezónU8–U13 |
Plzák Patrik (2001)SK Petřín Plzeň | 6 sezónU9–U14 |
Provod Lukáš (1996)SK Slavia Praha | 6 sezónU14–U19 |
Sojka Alexandr (2003)FC Hradec Králové | 6 sezónU14–U19 |
Svoboda Václav (1999)TJ Jiskra Domažlice | 6 sezónU14–U19 |
Tětek Jakub (2001)SK Petřín Plzeň | 6 sezónU9–U14 |
Vacek Benjamin (2007)FC Viktoria Plzeň „B“ | 6 sezónU14–U19 |
Vach Tomáš (2004)TJ Slovan Velvary | 6 sezónU14–U19 |
Trojan Lukáš (2005)SK Petřín Plzeň | 5,5 sezónyU9–U14 |
Bednář Petr (1988)SK Petřín Plzeň | 5 sezónU11–U15 |
Habl Sebastian (2007)FC Viktoria Plzeň „B“ | 5 sezónU15–U19 |
Halász Jan (2001)FK Motorlet Praha | 5 sezónU15–U19 |
Klich Patrik (2000)SK Petřín Plzeň | 5 sezónU13–U17 |
Vlček Jiří (2004)FC Viktoria Plzeň „B“ | 5 sezónU15–U19 |
Hranáč Robin (2000)🇩🇪TSG Hoffenheim | 4,5 sezónyU15–U19 |
Šmíd Adam (2005)TJ Jiskra Domažlice | 4,5 sezónyU15–U19 |
Abrhám Jan (2007)FC Viktoria Plzeň „B“ | 4 sezónyU16–U19 |
Baier Viktor (2005)🇦🇹FC Blau-Weiß Linz | 4 sezónyU16–U19 |
Borolič Matěj (2006)FC Viktoria Plzeň „B“ | 4 sezónyU16–U19 |
Jícha Marek (2007)FC Viktoria Plzeň „B“ | 4 sezónyU16–U19 |
Klimeš Vítězslav (2006)FC Viktoria Plzeň „B“ | 4 sezónyU16–U19 |
Kubín Petr (2006)FC Viktoria Plzeň „B“ | 4 sezónyU16–U19 |
Kucharik Jakub (2006)FC Viktoria Plzeň „B“ | 4 sezónyU16–U19 |
Lörincz Filip (2004)FC Viktoria Plzeň „B“ | 4 sezónyU16–U19 |
Macháč David (2006)SK Dynamo České Budějovice „B“ | 4 sezónyU10, U17–U19 |
Mareš Jiří (2004)SK Petřín Plzeň | 4 sezónyU7–U10 |
Novický Ondřej (2002)FK Baník Most - Souš | 4 sezónyU16–U19 |
Paluska Jan (2005)FC Viktoria Plzeň | 4 sezónyU16–U19 |
Pavlík Kryštof (1998)TJ Jiskra Domažlice | 4 sezónyU16–U19 |
Pinc Dušan (1998)SK Petřín Plzeň | 4 sezónyU16–U19 |
Rajtmajer Lukáš (2004)SK Dynamo České Budějovice | 4 sezónyU14–U17 |
Sváček Dominik (1997)FC Zbrojovka Brno „B“ | 4 sezónyU16–U19 |
Vostárek Lukáš (2002)FK Králův Dvůr | 4 sezónyU16–U19 |
Holba Lukáš (2007)FK Teplice „B“ | 3,5 sezónyU16–U19 |
Chumlen Nicolas (2009)FC Viktoria Plzeň „B“ | 3,5 sezónyU15–U18 |
Koudele Kryštof (2008)FC Viktoria Plzeň „B“ | 3,5 sezónyU16–U19 |
Kratochvíl Miloš (1996)🇸🇰FC Spartak Trnava | 3,5 sezónyU16–U19 |
Krmenčík Michael (1993)1.FC Slovácko | 3,5 sezónyU16–U19 |
Suchý Vojtěch (1999)SK Petřín Plzeň | 3,5 sezónyU12–U15 |
Bleha Ondřej (2001)FK Příbram „B“ | 3 sezónyU17–U19 |
Böhm Josef (2006)FC Viktoria Plzeň „B“ | 3 sezónyU17–U19 |
Kronus Adam (2002)FC Zbrojovka Brno „B“ | 3 sezónyU17–U19 |
Křemenák Daniel (2005)FK Králův Dvůr | 3 sezónyU9–U11 |
Selnar Jakub (2000)FC Zbrojovka Brno | 3 sezónyU17–U19 |
Štursa Ondřej (2000)TJ Slovan Velvary | 3 sezónyU16–U18 |
Deml Ondřej (2005)🇸🇰FK Železiarne Podbrezová | 2,5 sezónyU17–U19 |
Flegr Tomáš (2009)FC Viktoria Plzeň „B“ | 2,5 sezónyU16–U18 |
Řehák Jakub (2007)FC Viktoria Plzeň „B“ | 2,5 sezónyU17–U19 |
Řezanina Kristián (2006)SK Slavia Praha „C“ | 2,5 sezónyU11–U13 |
Gabriel Šimon (2001)FC Slovan Liberec | 2 sezónyU18–U19 |
Pejřimovský Martin (2003)SK Petřín Plzeň | 2 sezónyU10–U11 |
Provod Michal (2000)FK Králův Dvůr | 2 sezónyU12–U14 |
Šustr Dominik (2005)SK Sokol Brozany | 2 sezónyU18–U19 |
Višňa Florián Ashley (2007)FC Viktoria Plzeň „B“ | 2 sezónyU17–U19 |
Zajíček Jan (2002)TJ Jiskra Domažlice | 2 sezónyU18–U19 |
Demeter Aleš (2001)TJ Jiskra Domažlice | 1,5 sezónyU16–U17 |
Hájek Josef (2004)SK Petřín Plzeň | 1,5 sezónyU9–U10 |
Mrózek Ondřej (2003)MFK Karviná „B“ | 1,5 sezónyU18–U19 |
Urbánek Adam (2004)SK Petřín Plzeň | 1,5 sezónyU12–U13 |
Hlavatý Michal (1998)FC Slovan Liberec | 1 sezónaU19 |
Jankovič David (2006)SK Petřín Plzeň | 1 sezónaU10 |
Vodrážka Jan (2000)SK Petřín Plzeň | 0,5 sezónyU15 |
Odkud přišli a kam odešli?
Jak si klub vede v soutěžích mládeže?
Kategorie | Známka | Skóre | V nejvyšší soutěži | Trend |
|---|---|---|---|---|
| Dorost U19 | A,elitní akademie | 93,1 % | 10 / 10 sezón | stabilní (+0,5 b.) |
| Žáci U15 | B,republiková špička | 84 % | 10 / 10 sezón | stoupající (+23,3 b.) |
Jak se týmům dařilo v jednotlivých sezónách?
Žáci a dorost klubu podle republikového percentilu
- Dorost U19
- Žáci U15
Jak to počítáme?
Percentil převádí umístění týmu v sezóně na stupnici celé republiky, kde první místo v nejvyšší soutěži odpovídá téměř 100 %. Žáci a dorost mají trochu odlišnou strukturu soutěží, která se navíc v průběhu let měnila. Proto lze mezi kluby porovnávat žáky se žáky a dorost s dorostem, nikoli percentil žáků proti dorostu téhož klubu. Mezera v čáře grafu znamená, že klub v sezóně ve sledovaných soutěžích nehrál. Sezóna 2020/21 v grafu chybí, protože se soutěže nedohrály. Výpočet podrobněji popisuje metodika.
Ukázat na mapě
Do souhrnů se počítají čeští hráči ze soupisek a statistik sledovaných soutěží sezóny 2025/26. Data hráčů jsou aktuální k 22. 7. 2026. Víc o datech a výpočtech najdete v metodice.